Zabezpečit rodinné výdaje je jeden z nejdůležitějších kroků v životě.

Aby byly částky nastaveny správně a nedocházelo k jejich znehodnocení vlivem času a změn v životě člověka, je potřeba při každé změně v našich životech reagovat a upravovat své životní a úrazové pojištění. Nechte se vést a poraďte se s našimi poradci.

Jaké by bylo překvapení, kdybychom si způsobili vlivem nešťastné náhody a okolností zdravotní potíže, které mohou zapřičinit až ztrátu zaměstnání, nebo invalidní důchod.

Naše nové pojištění příjmů  Allianz ŽIVOT je dosud jediným produktem, který nemá při jeho vzniku počáteční náklady. Proto při investování peněz u Allianz ŽIVOT již na konci prvního dne, kdy si uhradíte platbu, máte na účtu peníze. V minulosti jsme museli čekat dva a více let, než investice vydělala na poplatky a nebyli jsme ve ztrátě.

To, že je Allianz v investování velmi úspěšná prokazuje fakt, který náhledem na fondy, kde svým klientům investujeme, ubezpečí našeho klienta, že je v nejlepších rukách. Např. AKCIOVÝ FOND ETF WORLD vydělal klientům za posledních 5 let zisk 65,51%. Za každých 10.000Kč si tedy klient připsal částku 6.551Kč. To je výsledek nad míru uspokojivý.

Podívejte se, jak se nám v Allianz daří a přijďte se zajistit i Vy. Objednejte se u specialisty pro investice a sjednejte si schůzku.

Přehled výkonnosti našich fondů