Pojištění v Allianz má již několik let výhod, které na trhu nenajdete.

Allianz ŽIVOT je životní a úrazové pojištění bez absurdních poplatků za sjednání. Ušetříte tak mnoho peněz za krytí úrazových a zdravotních rizik.

Allianz AUTO je pojištění, které jsme férově nastavili pro každého řidiče. Cenu určujeme podle toho, jak často se na silnici pohybujete. Tedy kolik kilometrů po silnicích najedete. Čím méně jezdím, tím méně u Allianz platím…

Allianz CESTA je pojištění, které nezná limit na zdravotní rizika. Co to znamená? Zaplatíme jakkoli vysokou fakturu za Vaše ošetření např. v nemocnici, kde jste byli operování po úrazu v zahraničí a nemůže se Vám tedy stát, že v se vrátíte z dovolené se špatným zážitkem a ještě dlužíte peníze zemi, ze které jste se vrátili. Uzavírejte výhradně pojištění bez limitů na zdravotní rizika a budete v klidu.

Allianz DOMOV je pojištění domu, bytu a domácnosti, kde si sami vyberete rizika, která jsou u Vašeho majetku reálná a neplatíte za ta, která nemohou nastat. Například poškození zateplené fasády, když zateplení nemáte… Nad pojištěním odpovědnosti se ale určitě pozastavte, protože zdravotní rizika jsou dnes v nemocnicích velmi drahá a pokud někomu způsobíme škodu na zdraví, pak mohou vyšplhat na vysoké částky i v desítkách milionů.

Allianz PODNIKÁNÍ je pojištění našeho podnikání. Umíme velmi kvalitně pojistit malého živnostníka stejně, jako malou a střední firmu, nebo velkou korporaci. …a ještě výhodně :o)